Zobacz co nas wyróżnia:


Nauka komunikacji - praktyczny język. Uczymy mówić całymi zdaniami , a nie pojedynczymi słówkami:Klienci trafiają do nas z rekomendacji znajomych:Dzieci uczą się z nami od przedszkolaka / pierwszaka do absolwenta szkoły średniej i osiągają założone cele : biegła znajomość języków obcych, prestiżowy certyfikat Cambridge English i dodatkowe kwalifikacje.

Nasi absolwenci osiągają wysokie wyniki na maturze, oraz zajmują czołowe miejsca w konkursach językowych:

Nasi absolwenci osiągają wyższe oceny w szkole państwowej, mają lepszą pracę, wielu nowych znajomych.:
Potwierdzona wysoka skuteczność nauczania: Instytut Brytyjski w Warszawie, Cambridge English, najwyższe wyniki z egzaminów międzynarodowych, czołowe miejsca w konkursach językowych, liczne rekomendacje osób prywatnych, firm i instytucji ( zobacz opinie )

Spójny program nauczania języków obcych dla dzieci, od przedszkola do matury. Naukę języków łączymy z zainteresowaniami uczniów, rozwijamy umiejętności społeczne i wiedzę o świecie. Organizujemy konkursy językowo- plastyczne, językowo- muzyczneZapraszamy na spotkania z rodzimymi użytkownikami języka angielskiego - native speakersWierzymy w sukces każdego ucznia. Dbamy o najlepsze relacje w grupach oraz przyjazną komunikację z rodzicami uczniów.Zapraszamy na nasz fanpeage na facebooku. Znajdziecie tu mnóstwo filmików i zdjęć z zajęć, konkursów i ciekawych wydarzeń.
Zapisy trwają cały rok. Zapraszamy!