Kursy dla dorosłych


Kursy dla dorosłych - Direct Method

Dorośli, którzy chcą się u nas uczyć języka angielskiego maja dwie możliwości : metodę komunikatywną lub Direct Method. Kursy metodą komunikatywną zakładają naukę czterech sprawności językowych : słuchania , czytania, mówienia i pisania oraz gramatyki i słownictwa. Direct Method koncentruje się na nauce rozumienia ze słuchu, mówienia i słownictwa. Gramatyka, czytanie i pisanie ograniczone są do minimum. Która metoda jest dla Ciebie najskuteczniejsza ? Przyjdź do nas, doradzimy.

DIRECT METHOD - jak szybciej nauczyć się angielskiego ?

Uczysz się angielskiego od podstawówki, a masz wrażenie, że nadal nie umiesz skutecznie porozumieć się w tym języku? Prawdopodobnie nadszedł czas, by wypróbować metodę bezpośrednią Direct Method !

Direct Method łączy w sobie dotychczasowe osiągnięcia Metody Callana z najnowszymi trendami w nauczaniu języków obcych. Szkoła Języków Obcych KONWERSATORIUM od 2009 roku jest autoryzowanym partnerem wydawnictwa Direct Language Lab, twórców metody Direct. Dzięki metodzie bezpośredniej słuchacze mogą w atrakcyjny sposób opanować duży zasób słownictwa oraz nauczyć się tego – co w nauce języka jest niezbędne i najważniejsze - skutecznie komunikować się w języku obcym.

W Konwersatorium już od pierwszych zajęć zaczniesz mówić po angielsku lub hiszpańsku a po miesiącu przeprowadzisz prostą rozmowę z każdą osobą angielsko lub hiszpańskojęzyczną.

Główne zalety Direct Method:
1. Minimum prac domowych : system powtórek na lekcji gwarantuje utrwalenie materiału
2. Nacisk na MÓWIENIE ! Przez większość trwania zajęć mówimy i myślimy w obcym języku
3. Brak nudnych "czytanek", "słuchań" i ślęczenia nad nudnymi ćwiczeniami gramatycznymi. Tysiące ćwiczeń gramatycznych dostępne jest na naszej platformie elearningowej.
4. Duża dynamika zajęć - lektor dużo się rusza, gestykuluje, obrazuje materiał, wchodzi w interakcje z grupą

W metodzie Direct Method skorzystasz z platformy internetowej która zawiera teksty z 4000 słówek, 1000 dyktand i ponad 500 ćwiczeń gramatycznych. Zajęcia odbywają się w małych grupach, dwa razy tygodniowo po 100 minut, w godzinach popołudniowych. Szczególnie zapracowanym proponujemy zajęcia raz w tygodniu po 100 minut. Zajęcia można rozpocząć od początku lub dołączyć do grup zaawansowanych, również jeżeli uczyliśmy się języka innymi metodami.

Bliższe informacje o metodzie: http://www.dllab.eu/pl/metoda

Zapisy trwają cały rok. Zapraszamy!