Kursy dla firm


W prowadzeniu szkoleń językowych dla firm i instytucji posiadamy bogate doświadczenie. Kursy językowe dla firm i instytucji mogą być organizowane zarówno w siedzibie Firmy jak i w Siedzibie Szkoły. Państwa pracownicy mogą też dołączyć do grup standardowych z zajęciami w szkole. Zajęcia mogą być prowadzone w grupach lub indywidualnie.

Oferujemy kursy z języka ogólnego, specjalistycznego, przygotowujące do egzaminów międzynarodowych Cambridge i TOEIC i zajęcia konwersacyjne. Proponujemy zajęcia z lektorem polskim lub native speakers. Kursy prowadzimy metodą komunikatywną, która rozwija cztery sprawności językowe : słuchanie , czytanie, pisanie i mówienie.

Duże zainteresowanie wśród pracowników firm mają zajęcia metodą konwersacyjną DIRECT METHOD, która uczy głównie sprawności rozumienia ze słuchu i mówienia. Metodę wspierają nowoczesne podręczniki z platformą elearningową, która wspomaga utrwalanie słownictwa i gramatyki oraz trenuje wymowę. Naszą ofertę szkoleniową dostosowujemy do potrzeb firmy . Zapraszamy do kontaktu : jolanta@konwersatorium.pl, telefon : 297642704 lub 608800433.

Zaufali nam:

Zapisy trwają cały rok. Zapraszamy!