Wybierz kurs dla siebie

Kursy dla przedszkolaków


Posiadamy największe doświadczenie w regionie w nauczaniu dzieci przedszkolnych. Autorską metodą LEARN& PLAY dzieci uczą się u nas od 2004 roku. Kierujemy nauką języka angielskiego od przedszkola do liceum.

Metoda „Learn & Play” została opracowana z myślą o przedszkolakach i dzieciach z młodszych klas szkół podstawowych. Jest to nowoczesna i wyjątkowo skuteczna metoda nauki języka angielskiego dla dzieci.


WięcejZapisz się

Kursy dla dzieci i młodzieży


Kursy dla dzieci od 6/7 roku życia do lat 18. Poziomy nauczania : Beginner 1, Beginner2, Beginner 3, Elementary 1 ( A 1 ), Elementary 2 ( A 2 ) , Pre-intermediate ( A 2 + ), Intermediate ( B 1. 1 ) , Intermediate + ( B1. 2 ), Intermediate Upper ( B 2.1 , B 2.2, B 2.3 ) Advanced C1.1, AdvancedC1.2.

Organizacja : zajęcia odbywają się dwa razy po 75 minut ( młodsze grupy ) lub dwa razy 90 minut tygodniowo, od października do czerwca.


WięcejZapisz się

Kursy dla dzieci 7-9 lat FUNTOWN


Nauka przez zabawę przynosi najlepsze efekty. To kompletna, rewolucyjna metoda nauki języka angielskiego, wypełniona po brzegi zabawą, akcją, skojarzeniami i nowoczesną technologią, które zachwycają dzieci i zamieniają lekcje angielskiego w prawdziwą przygodę! Tymczasem efekt nauki jest realny! Dzieci opanowują około 3000 słów i zwrotów, a przede wszystkim mówią po angielsku, świetnie się przy tym bawiąc!


WięcejZapisz się

Kursy maturalne, egzaminacyjne FCE, CAE i inne


KONWERSATORIUM specjalizuje się w skutecznym przygotowaniu do egzaminów Cambridge : Young Learners, FCE, CAE i CPE oraz na filologię angielską i do matury podstawowej i rozszerzonej.


WięcejZapisz się

Kursy dla dorosłych DIRECT METHOD


Dorośli, którzy chcą się u nas uczyć języka angielskiego maja dwie możliwości : metodę komunikatywną lub Direct Method. Kursy metodą komunikatywną zakładają naukę czterech sprawności językowych : słuchania, czytania, mówienia i pisania oraz gramatyki i słownictwa. Direct Method koncentruje się na nauce rozumienia ze słuchu, mówienia i słownictwa. Gramatyka, czytanie i pisanie ograniczone są do minimum.


WięcejZapisz się

Kursy dla firm


W prowadzeniu szkoleń językowych dla firm i instytucji posiadamy bogate doświadczenie. Kursy językowe dla firm i instytucji mogą być organizowane zarówno w siedzibie Firmy jak i w Siedzibie Szkoły. Państwa pracownicy mogą też dołączyć do grup standardowych z zajęciami w szkole. Zajęcia mogą być prowadzone w grupach lub indywidualnie.


WięcejZapisz się

Kursy wakacyjne Półkolonie z Angielskim


W wakacje zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 12 lat na półkolonie językowe. Półkolonie odbywają się w Ostrołęce przez pięć dni w tygodniu, w godzinach 8.00 - 16.30 lub 9.00- 14.00. Oferujemy różne bloki tematyczne, które uczą języka angielskiego i rozwijają twórczy potencjał dzieci.

Zapisz się

Kursy online


Zapraszamy na grupowe i indywidualne kursy językowe online - interaktywnie i komunikatywnie . Kursy odbywają się w wirtualnych klasach na platformie internetowej w różnych grupach wiekowych i dostosowanych poziomach zaawansowania . Prowadzone są podobnie, jak kursy stacjonarne - dzieli nas tylko ekran. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły : 608800433


WięcejZapisz się

Zapisy trwają cały rok. Zapraszamy!