Kursy maturalnePrzygotowujemy profesjonalnie do matury podstawowej i rozszerzonej z języka angielskiego i języka niemieckiego. Zajęcia prowadzą najlepsi wykładowcy, egzaminatorzy OKE z wieloletnim doświadczeniem. Z nami uzyskasz wyższy wynik na maturze, poprawisz swoje umiejętności językowe, dostaniesz się na wymarzone studia i podniesiesz swoje kwalifikacje. Każdy uczeń jest inny, dlatego metody pracy dostosowujemy do Ciebie.

Uczestnicy kursów maturalnych wystawili bardzo dobre opinie uczącym ich egzaminatorom maturalnym, chwaląc ich za profesjonalne podejście i cierpliwość. Dzięki nim i swojej pracy znacznie podwyższyli wyniki na maturze i studiują na wymarzonych kierunkach. Zajęcia odbywają się dwa razy po 90 minut w tygodniu, od października do kwietnia.

Konwersatorium jest jedyną szkołą językową w regionie, w której kursy maturalne z języka angielskiego i niemieckiego prowadzą przewodniczące zespołów do sprawdzania matury pisemnej Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie i trenerzy egzaminatorów.

Z nami warto się uczyć !

Zapisy trwają cały rok. Zapraszamy!