Kursy dla przedszkolaków


Pierwsze przedszkolaki rozpoczęły przygodę z językiem angielskim w KONWERSATORIUM już w 2004 r. , metodą LEARN & PLAY ! Mają już certyfikaty Cambridge English na najwyższych poziomach zaawansowania, dodatkowe lub główne kwalifikacje i biegle znają język angielski.

 

Nowość ! Materiały dydaktyczne na kurs języka angielskiego dla dzieci 3-6 lat w KONWERSATORIUM w Ostrołęce - metodą FUNTOWN JUNIOR - angielski na bajkowej polanie !

wilk

DLACZEGO DZIECI UWIELBIAJĄ LEKCJE Z GĄSIENICĄ ?

Po pierwsze … Dwa metry uśmiechu i radości ! Nasza niesamowita gąsienicą, leżąca na mięciutkim liściu - sprawia , że każda lekcja to niezwykła przygoda ! Jest tak długa, że każdy maluch w grupie może się do niej przytulić !

Po drugie … Przysmakiem gąsienicy są okrągłe karty ze słówkami ! Im więcej znamy słówek, tym dłuższe gąsienice możemy z nich budować ! A nasz CATERPILLAR BOX kryje jeszcze więcej niespodzianek !

Po trzecie … Teczka ucznia pełna niespodzianek ! Gadająca po angielsku książeczka, gadająca kolorowanka, magiczny piórnik i kredki ! Z takim zestawem każdy przedszkolak dziarsko kroczy na zajęcia ! Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych , dwa razy tygodniowo po 50 minut. Dzieci uczą się języka naturalnie, poznają mnóstwo słów, ale mówią całymi zdaniami.

RODZICU, Takiego kursu języka angielskiego nie znajdziesz w innej szkole w Ostrołęce - licencjonowana metoda FUNTOWN JUNIOR ! Dziecko polubi język angielski, będzie lekko i chętnie uczyło się go w szkole podstawowej. Nie będzie musiało gonić innych dzieci w zakresie rozumienia słownictwa, zdań i mówienia !

Bliższe informacje i zapisy:

Ostrołęka, ul Hallera 35, ☎️ 608800433, Szkoła Języków Obcych KONWERSATORIUM. ❗️ Zapraszamy ❗️ Więcej: www.funtown.pl
teatrzyk
usmiechy

Zapisy trwają cały rok. Zapraszamy!